با این 5 نوشیدنی شکم کوچکی داشته باشید! | تغذیه سالم

با این 5 نوشیدنی شکم کوچیکی داشته باشین!

با این 5 نوشیدنی شکم کوچیکی داشته باشین!

در این مطلب با بهترین نوشیدنی ها واسه نابود کردن چربی های زائد و صاف کردن شکم آشنا شید .

نوشیدن لیموناد و یا همون شربت آبلیوی خنک در گرمای شدید تابستون ممکنه خیلی واسه شما به درد بخور و حیاتی باشه اما به آب کردن چربی های اضافه دور کمر شما هیچ کمکی نمی کنه چون ۲ اونس لیموناد حدود ۲۵۰ کالری و ۶۰ گرم شکر داره اما حالا خوبیش اینه نوشیدنیهای بسیاری هست که می تونین بدون احساس گناه در فصل تابستون بخورین و حتی بعضی از این نوشیدنیا ممکنه به کاهش وزن شمام کمک کنن. اینجا ۵ نوشیدنی به درد بخور که تشنگی شما رو برطرف می کنن ولی وزنتون رو افزایش نمی دن رو تقدیم حضورتون می کنیم.

آب:

وقتی می خواین وزن کم کنین ، خیلی مهمه که بدنتون به اندازه کافی آب داشته باشه . نوشیدن مقدار زیادی آب در طول روز به بدن شما کمک می کنه تا تعادل مایعات خود رو حفظ کنه و علاوه بر این باعث می شه که شما بیشتر احساس سیری کنین و کمتر غذا بخورین.

آب هندوانه:

از اونجایی که آب هندوانه مانند شربت نیس و در ترکیبات اون شکر و یا مواد شیرین کننده بکار نرفته یه نوشیدنی به درد بخور واسه تامین آب لازم بدن حساب می شه و علاوه بر این، آب هندوانه خیلی کم کالریه. اما داشتن آب بسیار زیاد و کم کالری تنها مزیت هندوانه نیس این میوه تابستونی دارای مواد بسیار مغذیه که از بروز بعضی از سرطانها جلوگیری می کنه و یه اسید آمینه شناخته شده و به درد بخور با نام آرژین هم در ترکیبات اون هست.

چای سبز :

این نوشیدنی علاوه براینکه خطر دچار شدن به سرطان و بیماریهای قلبی رو کم می کنه واسه همه بدن خوبه و تحقیقات جدید نشون داده که آنتی اکسیدانها و کاتچینای موجود در اون به کم کردن چربیای شکم کم می کنه . اگه قبل از انجام تمرینات ورزشی ، چای سبز بخورین ، این ترکیبات به شما کمک می کنه که چربی بیشتری بسوزونین.

آب آناناس:

آناناس دارای آنزیمی با نام بروملینه که به شکستن پروتئینا ، هضم غذا و نابود کردن نفخ شکم کمک می کنه.

چای سرد نعنایی:

این نوشیدنی علاوه بر اینکه تشنگی شما رو برطرف می کنه و در فصل تابستون به شما تازگی و سرحالی میده ، واسه صاف کردن شکم شمام خوبه.نعناع به شکم شما کمک می کنه که چربیا رو بسوزونه و غذاهای پر چرب مثل برگرها و استیکها به سرعت هضم شه و اینطوری مانع از نفخ کردن شکم می شه.

.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *