با این 3 روش خانگی چروک پیشانی تان را از بین ببرید

: با این 3 روش خونگی چروک پیشونی تون رو از بین ببرین

: با این 3 روش خونگی چروک پیشونی تون رو از بین ببرین

چروک روی پیشونی یکی از مشکلات پوستی است که از زیبایی صورت شما کم می کنه. واسه نابود کردن چروک روی پیشونی به جای به کار گیری بوتاکس می تونین از 3 روش خونگی و بدون ضرر استفاده کنین.

چیجوری چروک پیشونی ام رو از بین ببرم؟

سبک زندگی

مطمئنین که سبک زندگی خوبی رو دنبال می کنین؟ سالم غذا می خورید؟ به موقع می خوابید؟ در آخر روز احساس خستگی می کنین؟ چیزای کمی هستن که باعث آزار شما می شه؟ جواب این سوالا کافیه تا توضیحی واسه سبک زندگی بد و یا خوب شما باشه. در اوایل دهه ۴۰ سالگی باید تغییرات خوبی در رژیم و ترتیب روزانه زندگی خود بدین. واسه این تغییر باید سبزیجات سبز و آنتی اکسیدان ها رو در برنامه غذایی خود بذارین. دست کم نیم ساعت در روز رو به پیاده روی و یا ورزش اختصاص بدین. این کار رو دائم تو یه ماه ادامه بدین مطمئناً متوجه تغییر در صورت خود میشین.

ماساژ روغن زیتون

حالا راه حلای فوری تری رو به خاطر جوون موندن پوست پیشونی پیشنهاد می دیم. واسه این منظور از روغن زیتون خالص استفاده کنین. شما فقط به چند قطره نیاز دارین. با روغن زیتون گرم قسمت مورد نظر رو به آرومی به صورت حرکات رو به بالا و رو به پایین به مدت ده دقیقه ماساژ بدین. واسه نتیجه بهتر می تونین چند قطره روغن نارگیل هم به اون اضافه کنین. روغن زیتون به همراه روغن نارگیل واسه رطوبت رسانی به پوست به صورت موثر بسیار عالی عمل می کنه.

ماساژ با مرکبات

میوه هایی مثل پرتغال و لیمو پر از ویتامین سی و اییه که واسه سلامت پوست بسیار به درد بخور عمل می کنه. این میوه ها واسه به دست آوردن نرمی پوست خوبه. شما می تونین از ماسکای این میوه ها در مناطق چروک دار و هم اینکه واسه جوشای سرسیاه استفاده کنین.

.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *