با این ترفند ها حال و هوای پوستتان را بهاری کنید!

همزمان با شروع فصل بهار و افزایش دمای هوا پوست افراد دچار یه سری تغییرات به دلیل نوسانات هوا و مخصوصا به دلیل شروع گرده افشانی گیاهان می شه. جالبه بدونین، پزشکان پیشنهاد می کنن افراد موارد ایمنی واسه حفظ سلامت پوست و جلوگیری از حساسیتای فصلی رو قبل از شروع رسمی فصل بهار بکنن.

بررسیا نشون میدن، پزشکان به افراد پیشنهاد می کنن واسه جلوگیری از بروز التهاب، قرمزی و یا خارش هر روز پوست صورت خود رو به طور کامل با یه شوینده ملایم شسته و از وجود مرطوب کننده های مناسب بر سطح پوست بهره بگیرن.

محققان هم اینکه به کار گیری ضد آفتاب رو به افراد پیشنهاد می کنن تا پوست صورت اونا رطوبت خود رو از دست نداده دچار چین و چروک نشه.

ماسکای گیاهی می تونن تازگی و سرحالی رو به پوست افراد برگردونن، همینطور مصرف مایعاتی مانند آب و چای سبز که واسه سلامت پوست بسیار لازم هستن.

علاوه بر حفظ سلامت پوست صورت، حفظ تازگی و سلامت لبا و پوست دور و بر اونا هم خیلی با اهمیته چون در فصول سرد سال بیشتر لبا دچار خشکی، تورم و حتی خونریزی می شن.

واسه درمان خشکی و ترکای پوست لب، پزشکان مصرف مایعات، ویتامینای گروهBوCو همینطور درمانای دارویی تحت نظارت دکتر رو پیشنهاد می کنن تا فرد پوستی سالم و جوون داشته باشه./ باشگاه خبرنگاران

منبع : ایران مطلب

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *