با این برنامه غذایی یک ماهه لاغر شوید | تغذیه سالم

با این برنامه غذایی یه ماه س لاغر شید

یه ماه س لاغر شید

با فرمول زیر خیلی راحت یه ماه س لاغر شید.

اگه مشکل اضافه وزن دارین و از خوردن لیموناد و آب کرفس خسته شدین و در جست و جوی معجونی جادویی واسه خداحافظی با چاقی هستین، مارگاریتای کاهو رو تجربه کنین. با این فرمول می تونین در کمتر از یه ماه سایزتون رو 1 یا 2 شماره کم کنین.

با مارگاریتای کاهو یه ماه س لاغر شید

مواد لازم واسه جفت و جور مارگاریتای کاهو واسه یه لیوان بزرگ یه نفره:

کاهوی رسمی: 6 برگ

گشنیز: یه دسته کوچیک، نصف شده

لیموترش: یه عدد

آناناس تازه: یه پیمانه، خرد شده

_ قبل از مصرف کاهو به صورت خام یا پخته احتیاط کنین، چون کاهو یکی از سبزیجاتیه که بسیار مستعد آفته پس قبل از مصرف به طور کامل اونو با آب سرد بشورید.

_ بعد از شستن کاهوها 6 برگ از اونو جدا کنین و سراغ گشنیزها برید. گشنیزها رو مانند کاهوها خوب شسته و قسمتای تازه تر اونو جدا کنین. بعد از این مرحله آناناسای تازه رو خرد کرده (یادتون نره آناناس کنسرو شده رو جانشین آناناس تازه نکنین) و تک تک مواد نام برده رو داخل مخلوط کن بریزین، اما قبل از زدن دکمه اون یه لیموی تازه رو به اونا اضافه کنین، در آخر دکمه رو فشار بدین.

_ این معجون بیشتر واسه آدمایی که دچار مشکل زیاد شدن وزن هستن، می تونه بسیار به درد بخور باشه. چون هرکدوم از مواد تشکیل دهنده اون نقشی در کاهش وزن دارن و خیلی راحت قابل هضم هستن.

_ اگه بازم نگران کالری این معجون سبزرنگ هستین، بهتره بدونین که ارزش غذایی واسه هر لیوان 100 کالری یعنی: پروتئین سه گرم، کربوهیدرات 32 گرم، فیبر یه گرم، شکر 19 گرم، چربی نیم گرم و سدیم 19 میلی گرم، پس با خیال راحت بخورین.

آناناس با فیبرش شما رو لاغر می کنه

آناناس خواص زیادی داره که مهم ترین اون بالا بردن افزایش ایمنی بدن است، به خاطر همین وقتی که به بیماریای عفونی دچار میشین یا عمل جراحی انجام دادین، به شما پیشنهاد می شه از آناناس تازه استفاده کنین. اما آناناس با فیبری که داره باعث پر شدن حجم معده و ایجاد احساس سیری می شه هم اینکه خوردن اون علاوه بر کنترل وزن و بهبود کارکرد دستگاه گوارش، اندازه قندخون هم به صورت طبیعی کنترل می شه. پس افت قندخون مخصوصا در آدمایی که رژیم غذایی دارن، بروز نمیکنه.

لاغرکننده و محافظ قلب

کاهو یکی از سبزیجاتیه که منبع غنی شکلای جور واجور مواد معدنی مانند آهن، منیزیم، مس، کلسیم و پتاسیمه که هر کدوم از اینا موجب بالا رفتن سوخت وساز بدن می شن. اما بهتره از خواص پتاسیم غافل نشیم چون به داشتن فشارخون تحتِ کنترل کمک کرده و با تنظیم تعادل مایعات بدن موجب سلامت قلب می شه.

این چاشنی شما رو لاغر می کنه

همونجوریکه میدونید از زمانای قدیم لیموترش به عنوان یکی از خوراکیای کاهش وزن، معرف حضورتونه که خیلی از افراد چاق تلاش می کنن از تاثیر اون بی بهره نمانند. هم اینکه لیموترش به عنوان یه چاشنی در خیلی از خوراکیا و غذاها استفاده می شه که این معجون هم از این اصل مستثنی نیس.

.

منبع : funpatogh.com

جمع آوری به وسیله بخش تغذیه سالم زندگی سالم سایت آکا

  • مطالب در رابطه
  • با یه برنامه غذایی پر از پروتئین آشنا شید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *