با این اسید خوراکی اعجاب انگیز سریع لاغر می شوید! | تغذیه سالم

آکایران :تحقیقات جدید محققان علوم تغذیه و سلامت نشون داده که اسید اورسولیک می تونه نقش زیادی در لاغری داشته باشه.

اثر اسید اورسولیک بر لاغری

بنا : مصرف منظم اسیداورسولیک باعث کاهش چربی های سفید و بالارفتن اندازه چربیای قهوه ای یا چربیای خوب در بدن می شه. در واقع این اسید خوراکی باعث تقویت اندازه چربیای قهوه ای در بدن و پیشگیری از بروز دیابت و چاقی در ناحیه شکمی می شه. بالا بودن اندازه چربیای سفید در بدن، خطر دچار شدن به بیماریای قلبی و عروقی، دیابت، فشارخون بالا، افزایش تری گلیسرید خون و مریضی کبد چرب رو زیاد می کنه.

 

اثر اسید اورسولیک بر کنترل چربی خون

اسید اورسولیک علاوه بر کم شدن اندازه چربیای سفید یا بد در بدن، توانایی کم کردن فشارخون و هم اینکه پایین آوردن تری گلیسرید خون رو هم داره. هم اینکه این که می تونه در پیشگیری از کبد چرب  اثر داشته باشه.
با این منافعی که این اسید خوراکی بر بدن داره، امروزه صنعت داروسازی مبادرت به جفت و جور قرصای شامل اسید اورسولیک واسه درمان مریضی کبد چرب و مکملی واسه رفع چاقی کرده.

 

منبع غذایی غنی از اسید اورسولیک

سوال اینجاس که این اسید رو میشه از راه خوردن مواد غذایی هم به بدن رساند؟
جواب به این سوال مثبته. اسید اورسولیک در خیلی از شکلای جور واجور میوه ها به میزانای جور واجور هست، اما حقیقت امر اون هستش که کارشناسان صنایع غذایی فکر می کنن که سیب بالاترین اندازه اسید اورسولیک رو داراه.

پس به خاطر به کار گیری منافع مثبت اسید خوراکی اورسولیک واسه لاغری میشه روزانه یه عدد سیب خورد و مطمئن بود که  بدن از منافع این اسید واسه لاغری سود برده.

شاید این عقیده قدیمی که خوردن یه عدد سیب در روز می تونه با پیشگیری از بروز چاقیای شکمی باعث موندگاری سلامت قلب و عروق و کاهش بروز مریضی کبد چرب در بدن شه، به دلیل وجود مقادیر خیلی از اسیداورسولیک در این میوه باشه.
جفت و جور و ترجمه: گروه سلامت سیمرغ
اختصاصی سیمرغ

منبع :

جمع آوری به وسیله بخش تغذیه سالم زندگی سالم سایت

  • مطالب در رابطه
  • با فواید اعجاب انگیز نوشیدنی کفیر آشنا شید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *